Apartmány Klínovec

Vcházíte dovnitř a už v prvním okamžiku máte pocit, že jste doma. Cítíte příjemnou vůni nového nábytku a po otevření okna k vám proudí čerstvý vzduch a vůně lesa. Novostavba je odhlučněná, takže na vás čeká naprosté ticho a klid. Útulné ubytování v Loučné pod Klínovcem se vám postará o skvělou dovolenou i nezapomenutelný víkend.

Vybírat si můžete ze dvou základních dispozic, 1+kk, anebo 2+kk. Ale k dispozici je i několik rodinných apartmánů 3+kk. Každý apartmán je trochu jiný, vybírejte ten, ve kterém se budete cítit nejvíce jako doma.

Vybavení

Z každého koutu na vás budou dýchat moderní motivy přírody. Procházet se budete po podlaze, která vám svým vzhledem i strukturou bude silně připomínat dubové dřevo. Dveře, skříně a stoly jsou tak nové, že ještě teď voní dřevem. To vše se nese v tlumených barvách, které přejí odpočinku. Pro Váš komfort je každý apartmán vybaven moderní kuchyní, pohodlnými lůžky, dostatkem úložného prostoru, TV,. bezdrátovým internetem.

Prostory

Přímo ze svého apartmánu uvidíte skvostné panorama Krušných hor. A ještě blíže k němu budete díky prosklenému balkonu. Balkon nejenže celý prostor rozšiřuje, ale také jej skvěle prosvětluje denním sluncem. Prostorná chodba navíc zajišťuje dostatek prostoru pro obouvání a oblékání před výletem a zouvání a svlékání po návratu. Apartmány přejí příjemné konverzaci o nových zážitcích prostřednictvím spojené kuchyně a obývacího pokoje a pohodlného posezení.

Dostupnost

Soukromé parkování, lanovka u domu a vše ostatní hned po ruce:

  • 300 metrů od lanovky pro sjezd na lyžích, snowboardu nebo na kole v Trail Parku
  • 5 minut cesty k Božímu Daru
  • přes kopec od německého střediska Oberwiesenthal
  • soukromé parkování přímo před apartmánem nebo v podzemní garáži 


Tyto apartmány už čekají jen na vás…