Ubytování Klínovec

Užijte si Vaší dovolenou s veškerým komfortem. Čekají na Vás zbrusu nové apartmány v novém apartmánovém domě v Loučné pod Klínovcem. Z každého apartmánu se můžete kochat výhledem na úchvatné krušnohorské panorama, ať již na lyžařská střediska Klínovec a Fichtelberg na západě, anebo krušnohorské louky na východě.

Nové apartmány pod Klínovcem Vás nadchnou moderním vybavením ve kterém nechybí plnohodnotná kuchyňská linka, moderní koupelna s luxusní sprchou, internetové WiFi připojení zdarma, TV a pohodlná lůžka.

Ke každému apartmánu náleží komfortní parkovací stání přímo u domu, anebo dokonce ve vnitřní garáži s průjezdovou výškou 2.2m. Každý apartmán Vám navíc nabídne soukromou bezpečnou sklepní kóji pro Vaše lyže, či kola.

Díky své poloze přímo pod Klínovcem naše apartmány poslouží jako ideální výchozí bod pro sjezdové lyžování na Klínovci, Neklidu, či nedalekém Fichtelbergu. Desítky kilometrů upravovaných běžkařských tras nadchnou každého milovníka běžek, po stejných trasách se můžete od jara prohánět na horském kole, či toulat pěšky. Klínovec a okolí nabízí nepřeberné množství aktivit pro sportovní nadšence, rodiny s dětmi, anebo aktivní seniory. Neváhejte a přijeďte prozkoumat panenskou krušnohorskou přírodu v pohodlí. Naše apartmány v projektu Klínovec Views čekají na Vás.

APARTHOTELAPARTMÁNYSLUŽBY